WAALWIJK – Inwoners van Waalwijk kunnen donderdag 15 oktober deelnemen aan de OntmoetingsTour Waalwijk. Van 10.00 tot 14.00 uur voert de tour langs drie ontmoetingsplekken in de stad. Deelnemers maken kennis met De Kansenfabriek, Buurthuis Bloemenoord en het Parkpaviljoen. Deelname is gratis.
De OntmoetingsTour is bedoeld voor inwoners die zin hebben in een gezellige ochtend, andere mensen willen ontmoeten en tegelijkertijd verschillende ontmoetingsplekken in Waalwijk willen leren kennen. Deelnemers kunnen alleen komen, maar ook samen met bijvoorbeeld een buurman, buurvrouw, vriend of partner.
Drie locaties en verschillende activiteiten
Tijdens de tour staan drie locaties op het programma: De Kansenfabriek, Buurthuis Bloemenoord en het Parkpaviljoen. Op iedere plek wacht de deelnemers een andere activiteit.
Zo is er onderweg onder meer koffie met iets lekkers, staat er een bingo op het programma en kunnen deelnemers genieten van soep met stokbrood. Ook is er gelegenheid voor een potje jeu de boules. Naast de activiteiten draait de ochtend vooral om gezelligheid en het ontmoeten van andere inwoners.
Met fiets of auto op pad
De route tussen de verschillende locaties kan met de fiets of auto worden afgelegd. Wie geen eigen vervoer heeft, kan dit bij de aanmelding aangeven. De organisatie kijkt dan samen met de deelnemer naar de mogelijkheden.
Iedere inwoner van Waalwijk is welkom en deelname aan de OntmoetingsTour is gratis. De organisatie hoopt dat inwoners niet alleen kennismaken met de drie locaties, maar onderweg ook nieuwe contacten leggen.
Aanmelden kan tot 10 oktober via
[email protected]. De OntmoetingsTour vindt donderdag 15 oktober plaats van 10.00 tot 14.00 uur.