WAALWIJK – Op zondag 28 september staat Waalwijk in het teken van een feestelijke koopzondag. Bezoekers kunnen niet alleen uitgebreid winkelen, maar ook kennismaken met de bekende kinderfiguren Fien & Teun in winkelcentrum de Els. Daarnaast vindt in het centrum van Waalwijk het bruisende Go Waalwijk festival plaats, waardoor de hele dag bol staat van activiteiten voor jong en oud.
Meet & greet met Fien & Teun
De vrolijke boertje en boerinnetje zijn de grote publiekstrekkers van de dag. Kinderen krijgen de kans om met Fien & Teun op de foto te gaan tijdens meerdere meet & greet-momenten in winkelcentrum De Els. De ontmoetingen zijn gepland om 12.30 uur, 13.30 uur, 14.30 uur en 15.30 uur.
Een dag vol vermaak
Naast het winkelplezier en de ontmoetingen met Fien & Teun wordt de dag extra bijzonder door het
Go Waalwijk festival. Dit evenement brengt muziek, sport, cultuur en vermaak samen in het centrum. Bezoekers kunnen genieten van optredens, demonstraties en diverse activiteiten die het hart van Waalwijk doen bruisen.
Gezellig uitje voor het hele gezin
De koopzondag in De Els is daarmee niet alleen interessant voor liefhebbers van winkelen, maar ook voor gezinnen die samen een middag uit willen beleven. Terwijl de kinderen hun helden ontmoeten, biedt het festivalterrein volop vertier en entertainment.
Praktische informatie
- Datum: zondag 28 september
- Locatie: Winkelcentrum De Els en centrum Waalwijk
- Tijden meet & greet Fien & Teun: 12.30 uur, 13.30 uur, 14.30 uur en 15.30 uur