WAALWIJK – Zaterdag 4 oktober vond de tweede editie van de autowasactie plaats. Ondanks het minder gunstige weer leverde de actie een mooi bedrag van €1690,- op. De opbrengst gaat naar het World Servants-project Langstraat, waarbij jongeren zich inzetten voor beter onderwijs in ontwikkelingslanden.
Jongeren bouwen aan toekomst
In totaal nemen 27 jongeren en 6 leiders uit zeven verschillende gemeenten deel aan dit bijzondere project. In 2026 vertrekken zij om in samenwerking met lokale bewoners twee lerarenwoningen te bouwen. Dankzij deze woningen krijgen straks honderden kinderen toegang tot beter onderwijs.
Totaalbedrag groeit gestaag
Met de opbrengst van de autowasactie is inmiddels ruim €31.000 van de benodigde €130.000 opgehaald. De organisatie kijkt tevreden terug op de dag: “Het was geweldig om te zien hoeveel mensen ondanks het weer langskwamen. Dankzij hun steun komen we weer een stap dichter bij ons doel.”
Meer acties in de planning
In de komende maanden staan nog verschillende acties gepland om het resterende bedrag op te halen. Via de actiepagina
geef.ws/langstraat is meer informatie te vinden over het project en toekomstige activiteiten.