Voorzitter Dennis Vos kondigt afscheid aan bij v.v. Baardwijk

15 sep , 9:51 Sport
547264157_1348105077320118_5259555185740295569_n
© MiGe Fotografie

WAALWIJK – Tijdens de ledenvergadering in november stelt Dennis Vos zich voor de laatste keer beschikbaar als voorzitter van voetbalvereniging Baardwijk. Na acht intensieve en bijzondere jaren heeft hij besloten zijn functie neer te leggen.

Vos noemt het geen makkelijke keuze. “De club is voor mij altijd veel meer geweest dan alleen voetbal. Het is een plek waar vriendschappen zijn ontstaan, successen zijn gevierd en waar we samen door moeilijke tijden zijn gegaan.”

Trots op bereikte resultaten

In zijn periode als voorzitter was Vos nauw betrokken bij de sportieve en organisatorische ontwikkeling van de vereniging. Hij kijkt met trots terug op de vele stappen die de club samen heeft gezet, zowel op het veld als binnen de kantine en het bestuur. Volgens hem is de onderlinge verbondenheid wat Baardwijk zo uniek maakt.

Reden voor vertrek

De combinatie van een jong gezin met drie kinderen van vier, twee en nul jaar en zijn werk als ondernemer maakt het volgens Vos steeds lastiger om de voorzittersrol de volle aandacht te geven. Daarom heeft hij ervoor gekozen dat de komende termijn zijn laatste zal zijn.

Zorgvuldige overdracht

Vos benadrukt dat hij de club niet zomaar “loslaat”. Hij wil de komende periode benutten om mee te helpen bij het vinden van een geschikte opvolger en bij te dragen aan een soepele overdracht van de voorzittersrol.

Blijvende betrokkenheid

Ondanks zijn afscheid blijft Vos als supporter verbonden aan Baardwijk. “Je zult me nog vaak langs de lijn zien staan, juichend en genietend van alles wat onze club zo bijzonder maakt,” besluit hij.