RWB zet Dave de Louw in het zonnetje als Vrijwilliger van het Jaar

23 sep , 11:38 Sport
RWBer van het jaar 2025
© v.v. RWB

WAALWIJK – Voetbalvereniging RWB heeft tijdens haar jaarlijkse vrijwilligersavond Dave de Louw uitgeroepen tot Vrijwilliger van het Voetbaljaar 2024/2025. De huldiging vond plaats op vrijdag 19 september en vormde het hoogtepunt van een feestelijke avond.

Een avond vol waardering

De vrijwilligersavond is een vaste traditie bij RWB. Het evenement is bedoeld om de vele vrijwilligers van de club te bedanken voor hun inzet. Dit jaar genoten de aanwezigen van een ontspannen programma, waarbij de karaoke-set voor verrassende optredens zorgde.

Brede inzet voor de club

De titel Vrijwilliger van het Jaar ging naar Dave de Louw. Zijn bijdrage aan de vereniging is veelzijdig. Zo is hij voorzitter van SVO de Gaard, de gezamenlijke meiden- en meisjesafdeling van RWB en NEO’25. Daarnaast traint en begeleidt hij RWB JO19-2 en treedt hij regelmatig op als clubscheidsrechter.

Meer dan vrijwilligerswerk

Naast zijn sportieve inzet ondersteunt De Louw de club ook zakelijk. Als directeur van Horeca Groothandel Harry de Louw is hij een trouwe sponsor en helpt hij RWB op diverse manieren vooruit.

Traditie en waardering

Volgens traditie hing de Vrijwilliger van het Jaar 2023/2024, Marco van de Hammen, de medaille om bij zijn opvolger. Voorzitter Bas Bruurmijn benadrukte tijdens de uitreiking hoe belangrijk de inzet van vrijwilligers is voor de vereniging. “Zonder vrijwilligers geen club. Dave belichaamt de betrokkenheid en inzet waar RWB op draait,” aldus Bruurmijn.