
’S GRAVENMOER – NEO’25 heeft zaterdag een overtuigende uitzege geboekt op ONI. De ploeg uit Sprang-Capelle speelde met vertrouwen, lef en verzorgd voetbal, en zette met een 0-4 overwinning een duidelijke stempel op de wedstrijd.
De thuisploeg begon fel en raakte al vroeg in de wedstrijd de paal. Daarmee was NEO’25 direct gewaarschuwd. Toch herpakte de formatie zich snel en nam het initiatief over met goed combinatiespel en verzorgd positiespel.
De openingstreffer kwam na een hoekschop van Robin Rosenbrand, waarbij de bal via de vuisten van doelman Hendrickx in het doel belandde: 0-1. Nog geen drie minuten later stond het al 0-2. Na een fraaie aanval over rechts leverde Rosenbrand een loepzuivere voorzet af, die door Sam Verstappen beheerst werd afgerond.
NEO’25 bleef domineren en besliste het duel nog voor rust. Wederom was Verstappen trefzeker toen hij oog in oog met de keeper kalm de 0-3 binnenschoof. ONI probeerde na rust met fysiek spel iets terug te doen, maar de solide organisatie van NEO’25 bleef zonder moeite overeind. Keeper Van Schaik hield het hoofd koel bij de spaarzame kansen van de thuisploeg.
In de slotfase kreeg NEO’25 nog een extra doelpunt in de schoot geworpen. Django Hooymayers leverde vanaf links een scherpe voorzet af, die via een ONI-verdediger in het eigen doel verdween: 0-4.
Met deze overtuigende zege laat NEO’25 zien in uitstekende vorm te verkeren. De ploeg speelde met plezier en overtuiging en gaf de meegereisde supporters reden tot juichen.





