KAATSHEUVEL – DESK blijft in de bovenste regionen van de derde klasse meedraaien. Op sportpark Eikendijk werd promovendus RWB zondagmiddag overtuigend verslagen met 5-1.
De ploeg van trainer Ronald Boudewijn had het duel grotendeels onder controle. Toch kwam RWB na een half uur spelen op gelijke hoogte via Kevin Remie. Zijn treffer – een afstandsschot via de binnenkant van de paal in de bovenhoek – was zonder twijfel het hoogtepunt van de middag.
Voor Remie had het doelpunt een extra lading. De ervaren spits had vorig seizoen afscheid genomen van het eerste elftal, nadat hij met RWB promotie had afgedwongen door te scoren in de nacompetitiefinale tegen MVV’58. Blessures binnen de selectie zorgden ervoor dat hij onverwacht terugkeerde in de basis.
In de slotminuut van de eerste helft bracht Kaya van Wanrooij DESK opnieuw op voorsprong: 2-1. Kort na rust besliste Martijn Schijven met de 3-1 het duel. In de slotfase liepen de Kaatsheuvelnaren verder uit via treffers van Mees Weeland en opnieuw Van Wanrooij, waardoor de eindstand op 5-1 werd bepaald.
Trainer Boudewijn was na afloop tevreden over het optreden van zijn ploeg. “We speelden volwassen, met veel controle. RWB bleef proberen te voetballen, maar wij waren vandaag gewoon sterker,” aldus Boudewijn.
RWB blijft door de nederlaag in de onderste regionen van de ranglijst. Komende zaterdag 8 november ontvangt de ploeg op sportpark De Gaard SV Meerkerk en krijgt het een nieuwe kans om punten te pakken.




