Bridgeclub Waalwijk: uitslag competitieavond nr. 7

30 okt 2024, 10:34Sport
45 jaar jubileum 17
Bridgeclub Waalwijk
WAALWIJK - Op 22 oktober was er opnieuw een mooie opkomst met 31 paren, waardoor er in drie lijnen gespeeld kon worden. De kaarten waren iets minder uitdagend dan vorige week, maar toch kregen de deelnemers een aantal interessante spellen voorgeschoteld.
Bij sommige spellen bood het ontbreken van een door de tegenstander geboden kleur de mogelijkheid om flink door te bieden, wat door de meer ervaren spelers goed werd benut. Dit resulteerde in een welverdiende eerste plaats voor Elly en Hub in de A-lijn.
In de B-lijn grepen Arnold en Louis de overwinning, mede dankzij een klein slem (6 harten). In de C-lijn lieten Neeltje en Paula zien wat consistentie kan opleveren en veroverden de eerste plaats met sterk spel.
Iedere dinsdagavond spelen wij in sporthal De Slagen van 19.30 tot 22.45 uur en op maandagmiddag in Buurthuis Zanddonk van 13.00 tot 16.30 uur. De maandagmiddag is toegankelijk voor alle bridgers, terwijl de dinsdagavond exclusief voor leden is. Geïnteresseerd om mee te doen? Meld je dan aan bij Hanny de Rooij via [email protected]. Meer informatie is te vinden op onze website: bcwaalwijk.nl.
Uitslag competitieavond nr. 7 op 22 oktober
A-lijn:
Elly Willemen en Hub van Halder – 63,33%
Hanny de Rooij en Maarten van de Pas – 60,42%
René van Kuijk en Jaap Sneeuw – 57,50%.
B-lijn:
Arnold Dupont en Louis Slaats – 56,25%
Ria Claasen en Willy van Heeswijk – 54,69%
Ad van Boxtel en Leo Aarts – 54,17%.
C-lijn:
Neeltje van Esch en Paula Kronenberg – 62,43%
Jana Blom en Marij Verhoofstad – 61,81%
Alice Metzke en Marjan Heerdt – 57,89%
loading

Loading articles...

Loading