Zomermarkt in Sprang-Capelle biedt vermaak voor jong en oud

30 mei , 8:54Nieuws
624987395_1203797438533916_3328319409282293598_n
© Zomerfair Sprang-Capelle
SPRANG-CAPELLE – In Sprang-Capelle gaat zaterdag 30 mei de jaarlijkse Zomermarkt van start. Bezoekers zijn tussen 10:00 uur en 15:00 uur welkom op het terrein van Stam Transport aan de Nieuwevaart 31 voor een gezellige markt vol kraampjes, kinderactiviteiten en streekproducten.
De organisatie heeft opnieuw gezorgd voor een gevarieerd aanbod. Op het terrein verschijnen tientallen kramen met onder meer dames- en kinderkleding, lifestyleproducten, verzorgingsartikelen, boeken en handgemaakte cadeaus. Ook streekproducten ontbreken niet, waardoor bezoekers naast winkelen ook lokaal lekkers kunnen proeven.

Steun voor goede doelen

De markt draait niet alleen om gezelligheid. Verschillende deelnemers zetten zich in voor maatschappelijke initiatieven. Zo gaat een deel van de opbrengst van diverse producten naar goede doelen. Ook zijn er speciale artikelen uit Moldavië verkrijgbaar waarvan de opbrengst bestemd is voor hulpprojecten.

Activiteiten voor kinderen

Voor kinderen zijn er verschillende activiteiten georganiseerd. Zo kunnen jonge bezoekers onder meer grabbelen en zelf armbandjes maken. Daarmee richt de Zomermarkt zich nadrukkelijk op gezinnen en bezoekers van alle leeftijden.
De toegang tot de Zomermarkt is gratis. 
loading

Loading articles...

Loading