WAALWIJK – Toneelvereniging O.O.G. uit Waalwijk staat op donderdag 12, vrijdag 13 en zaterdag 14 november in Theater De Leest met de komedie Camping Duinzicht. De voorstellingen beginnen alle drie de avonden om 20.00 uur en beloven het publiek een flinke dosis humor, verwarring en herkenbare chaos.
Op Camping Duinzicht stapelen de problemen zich op. Eigenaar Harry Blut ziet het allemaal niet meer zitten en bedenkt een wel heel bijzondere oplossing. Voor de nietsvermoedende Thea het goed en wel beseft, zit zij met de camping opgescheept. Harry zelf kiest ondertussen het ruime sop en vertrekt naar de Filipijnen.
Chaos op de camping
Daarmee beginnen de problemen voor Thea pas echt. Op de camping dient zich een bonte verzameling gasten aan, ieder met zijn eigen eigenaardigheden. Een zweverige healingcursus maakt de situatie er niet overzichtelijker op en ook achterdochtige echtgenoten zorgen voor de nodige verwikkelingen.
De gebeurtenissen volgen elkaar in hoog tempo op. Misverstanden, onverwachte ontmoetingen en bijzondere situaties maken van Camping Duinzicht een plek waar rust voorlopig ver te zoeken is. De grote vraag is dan ook of Thea erin slaagt om de camping én haar bijzondere gasten in het gareel te houden.
Drie voorstellingen in De Leest
Toneelvereniging O.O.G. brengt Camping Duinzicht drie avonden achter elkaar op de planken van Theater De Leest in Waalwijk. De vereniging zet met de voorstelling in op een gezellige en hartverwarmende komedie waarin humor en herkenbare situaties centraal staan.
Camping Duinzicht is op 12, 13 en 14 november te zien in
Theater De Leest. De voorstellingen beginnen om 20.00 uur.