WAALWIJK – Maarten van der Weijden zou woensdagochtend 19 augustus rond 08.30 uur Waalwijk aandoen tijdens zijn 22-stedentocht. Inmiddels is duidelijk dat dit tijdstip niet wordt gehaald. De zwemmer gaat door verschillende factoren later van start.
Op de
website van de Maarten van der Weijden Foundation staat woensdagochtend dat de start is uitgesteld. Meer informatie over de oorzaak en de gevolgen voor de verdere planning is op dit moment nog niet bekend.
Aftelklok wijst richting 12.00 uur
Op de website staat een aftelklok die erop wijst dat Van der Weijden mogelijk rond 12.00 uur aan zijn tocht begint. Het is daardoor nog niet duidelijk hoe laat hij woensdag in Waalwijk wordt verwacht.
Zodra er meer duidelijkheid is over het nieuwe tijdschema en het verwachte moment waarop Maarten van der Weijden Waalwijk aandoet, volgt een update.