Start carnavalsseizoen in Waalwijk: Elluf-Elluf bij Café De Burgemeester

06 nov , 12:32 Nieuws
edwin
© CCV Schoenlapperslaand

WAALWIJK – In Schoenlapperslaand barst op zaterdag 8 november het nieuwe carnavalsseizoen los met het traditionele Elluf-Elluf-feest bij Café De Burgemeester aan de Burgemeester van der Klokkenlaan 37. Tijdens deze feestelijke avond wordt onthuld wie dit jaar vooropgaat in de polonaise als Stadsprins of Stadsprinses van Schoenlapperslaand. Ook worden de Adjudant en de leden van de Raad van XI gepresenteerd.

Muzikale avond

De feestavond wordt muzikaal aan elkaar gedraaid door de DJ van Fabulous Rental. Daarnaast treden Edwin de Jong en Blaaskapel De Bollikkers op. Edwin de Jong, bekend van carnavalsnummers als Gieneke Loog, Hey Kastelein en Wij gaan door tot midden in de nacht, presenteert tijdens deze avond zijn nieuwe nummer.

Trots op De Bollikkers

Blaaskapel De Bollikkers is momenteel de enige kapel in Schoenlapperslaand, en dat maakt hun optreden extra bijzonder. Met hun bekende carnavalsdeuntjes zorgen zij voor de echte sfeer die bij de start van het seizoen hoort.

Iedereen is van harte welkom om samen de aftrap van carnaval in Waalwijk te vieren. De avond begint om 20.00 uur.

Elluf-Elluf | Café De Burgemeester | Zaterdag 8 november 2025 | Aanvang 20.00 uur

wie wordt de het
© CCV Schoenlapperslaand