WASPIK - De kermis in Waspik gaat weer van start! Van zaterdag 30 augustus tot en met dinsdag 2 september wordt het Dorpsplein en de Raadhuisstraat omgetoverd tot een bruisend evenemententerrein vol met allerlei attracties voor jong en oud. Met een scala aan activiteiten, spannende ritjes en heerlijke lekkernijen belooft het weer een feestelijk spektakel te worden voor de hele familie.
De toegang tot de kermis is helemaal gratis, dus er is geen reden om deze fantastische vierdaagse te missen! Bezoek de kermis op het Dorpsplein en in de Raadhuisstraat en geniet van de gezellige sfeer, de kleurrijke verlichting en het brede aanbod aan attracties en spelletjes.
Of je nu op zoek bent naar spanning en sensatie of liever rustig rondkijkt en geniet van het uitzicht, de kermis in Waspik heeft voor ieder wat wils. Jong of oud, iedereen zal zich vermaken!
- Zaterdag 24 augustus: 14:00 - 24.00 uur.
- Zondag t/m dinsdag : 13.00 tot 24.00 uur. Op deze dagen kan je de hele dag door genieten van alles wat de kermis te bieden heeft.
Voor meer informatie over de attracties, het programma en eventuele speciale activiteiten, kun je terecht op de Facebookpagina van de Waspikse kermis. Zorg dat je geen enkel nieuwtje mist en volg ons voor updates en extra's.
Kom langs en beleef de kermis in Waspik – een feest voor iedereen! We kijken ernaar uit je te verwelkomen op dit onvergetelijke evenement. Mis het niet!