Gratis terrasconcert van Dr. Rossi bij Parkpaviljoen Waalwijk

24 aug , 22:35 Nieuws
A
© Parkpaviljoen Waalwijk

WAALWIJK – Dr. Rossi, een van de oudste en bekendste coverbands uit Waalwijk, geeft op zondag 31 augustus een uniek optreden in het Parkpaviljoen. Voor de band, die al ruim vijftig jaar bestaat, is dit de eerste keer dat zij op dit podium staan.

Muzikale primeur

De naam van de band verwijst naar de dokter uit de vroegere soapserie Peyton Place. In de loop der jaren speelde Dr. Rossi vele zalen plat, maar het Parkpaviljoen stond nog niet op de lijst. Daarmee krijgt het terras een muzikale primeur.

Bandleden en muziekstijl

In de huidige bezetting telt Dr. Rossi negen muzikanten, waaronder twee zangeressen. Alleen Jan-Bert Aarts en Marc Zijlmans zijn nog lid van de originele formatie. Het repertoire bestaat uit soul-, rock-, funk- en popklassiekers die garant staan voor herkenning en meezingen. De stevige basis van drums, gitaar, bas en toetsen wordt ondersteund door drie blazers en de krachtige stemmen van de zangeressen.

Energie en enthousiasme

De combinatie van strakke ritmes en vocaal vuurwerk zorgt ervoor dat elk optreden een feest wordt. Volgens Aarts is dat ook de kracht van de band: “Met onze blazerssectie en zangeressen krijg je een fantastische sound. We spelen met zoveel plezier dat het publiek vanzelf meegaat.”

Praktische informatie

Het optreden bij het Parkpaviljoen start zondag 31 augustus om 15.00 uur. De toegang is gratis. Bezoekers kunnen dus rekenen op een gezellige middag vol muziek op het terras.