Woning van de maand in Kaatsheuvel: karakteristiek wonen met verrassend veel mogelijkheden

02 mei , 8:06Wonen
1
© RE/MAX Optimus Makelaars
Woning van de maand: Antoniusstraat 39 Kaatsheuvel
KAATSHEUVEL - Aan de Antoniusstraat 39 in Kaatsheuvel staat momenteel een woning die opvalt door de combinatie van historie, ruimte en de vele mogelijkheden die het perceel biedt. Ad Krijnen zet deze maand een bijzondere vrijstaande woning in de spotlight.
Wat deze woning direct anders maakt dan veel andere woningen in de regio, is de oorsprong. De basis ligt in de 19e eeuw, wat nog altijd zichtbaar is in onder andere de karakteristieke gecementeerde zijgevels. Opvallend detail: ondanks die historische uitstraling rust er géén monumentale status op de woning. Dat betekent dat eigenaren vrij zijn om aanpassingen te doen zonder extra beperkingen.

Historie gecombineerd met modern wooncomfort

De huidige eigenaren hebben de afgelopen jaren flink geïnvesteerd in het moderniseren van de woning. Zo is de keuken in 2022 volledig vernieuwd en voorzien van een kookeiland en luxe apparatuur van Atag. Ook op technisch vlak is veel aangepakt: nieuwe elektra, een moderne meterkast, glasvezel, zonnepanelen en een nieuwe HR-ketel.
Daarnaast is de begane grond recent opnieuw gestuct en voorzien van een nieuwe vloer, inclusief extra isolatie in het plafond. Boven zorgen onder andere airco’s en een nieuw dakraam voor extra comfort, zowel in de zomer als in de winter.

Ruimte buiten én kansen voor de toekomst

Wat deze woning extra interessant maakt, is het ruime perceel dat bereikbaar is via twee straten, namelijk de Antoniusstraat en de Andorrastraat. In de directe omgeving zijn vergelijkbare percelen al gesplitst of uitgebreid met bijvoorbeeld een mantelzorgwoning, bungalow of Bed & Breakfast. Dit biedt perspectief voor kopers die verder kijken dan alleen de huidige woning.
Ook de bestaande bijgebouwen voegen veel flexibiliteit toe. De garage is uitgebreid met een geïsoleerde ruimte, inclusief badkamer en toilet. Daardoor is deze ruimte geschikt voor werken aan huis, hobby of logeren.
De tuin is ingericht om er echt gebruik van te maken. Zo is er een verwarmd zwembad met zonnedek en verlichting, waardoor het buitenleven hier een belangrijk onderdeel wordt van het dagelijks gebruik.

Opendag: binnenlopen en zelf ervaren

Om geïnteresseerden de kans te geven deze woning echt te beleven, wordt er een open moment georganiseerd.
Op zaterdag 9 mei tussen 13.00 en 15.00 uur zetten de bewoners van Antoniusstraat 39 de deur open. Bezoekers kunnen zonder afspraak binnenlopen, rustig rondkijken en zelf ontdekken of dit een plek is waar zij zich thuis zien. Juist bij een woning als deze merk je vaak pas hoe het voelt zodra je binnenstapt.
Wie nieuwsgierig is, kan die middag gewoon langskomen en de woning op eigen tempo bekijken.
loading

Loading articles...

Loading