Sterke prestaties tijdens vierde competitieavond Bridgeclub Waalwijk

07 okt , 10:41 Sport
IMG_3442C
© Bridgeclub Waalwijk

WAALWIJK – Tijdens de vierde competitieavond van Bridgeclub Waalwijk op dinsdag 30 september stonden opvallend veel Sans Atout-contracten op de tafels. De vlakke verdelingen zorgden voor uitdagende spellen en een avond vol interessante biedingen.

Opvallende speelstijl

Volgens de organisatie kwamen de spelers deze avond nauwelijks troefcontracten tegen, iets wat niet iedereen even prettig vindt. “Sommigen vinden Sans Atout leuk om te spelen, maar de meeste paren spelen liever met troef,” aldus de club. Er werd de hele avond dan ook maar 1 slem contract geboden, dat was wel erg enthousiast geboden. Door het ontbreken van 1 aas en 2 heren was dit nauwelijks te maken en het ging dan ook 2 down.

Uitslagen per lijn

In de A-lijn waren Hanny de Rooij en Maarten van de Pas weer in topvorm met een indrukwekkende score van 68,25 procent. In de B-lijn pakten Hugien van Neutegem en Andrea Schreurs de eerste plaats met 58,63 procent, terwijl in de C-lijn Hetty de Jong en Ans van Oss de overwinning behaalden met 64,58 procent.

Volledige uitslag

A-lijn

  1. Hanny de Rooij & Maarten van de Pas – 68,25%
  2. Anja van Haren & Rina Hoefnagel – 56,09%
  3. Louis Hofmann & Cor Stams – 56,08%

B-lijn

  1. Hugien van Neutegem & Andrea Schreurs – 58,63%
  2. Rita Laros & Theo van Gastel – 56,77%
  3. Ans van Os & Peter van de Wiel – 56,25%

C-lijn

  1. Hetty de Jong & Ans van Oss – 64,58%
  2. Wil Marks & Con Marks – 61,81%
  3. Hannie van Loon & Ad van Bokhoven – 51,39%

Speelmomenten

Bridgeclub Waalwijk speelt elke dinsdagavond in sporthal De Slagen van 19.30 tot 22.45 uur (alleen voor leden) en op maandagmiddag in buurthuis Zanddonk van 13.00 tot 16.30 uur.

Wie interesse heeft om eens mee te spelen, kan zich vooraf aanmelden bij Hanny de Rooij via [email protected]. Meer informatie staat op de website bcwaalwijk.nl.