SSC’55 sluit reguliere competitie af met winst en richt vizier op nacompetitie

19 mei 2025, 8:59Sport
img 4955
© v.v. SSC'55
SPRANG-CAPELLE – SSC’55 heeft zaterdag met een goed gevoel de reguliere competitie afgesloten. De ploeg won op eigen veld met 3-1 van OVC en kijkt nu vol vertrouwen uit naar de nacompetitie, waarin op zaterdag 7 juni de winnaar van Cadzand-OFB de tegenstander zal zijn.
De wedstrijd begon met een vroege tegenvaller: al in de 5e minuut schoot OVC een vrije trap van zo’n dertig meter fraai binnen: 0-1. Desondanks bleef paniek bij SSC’55 uit. Het team zette het eigen spel voort en kreeg enkele goede kansen. In de 32e minuut was het raak. Een vrije trap van Senna van Damme belandde bij Emanuel Nsita, die met een halve omhaal schitterend de 1-1 binnenschoot.
Vlak voor rust viel ook de tweede treffer. Een voorzet vanaf rechts van Yannick Heij werd opnieuw door Nsita verzilverd, ditmaal met het hoofd: 2-1.

Gemiste strafschop

Na rust bleef SSC’55 aandringen en kreeg het diverse mogelijkheden om de voorsprong uit te breiden. In de 74e minuut kreeg de ploeg een strafschop, die genomen mocht worden door routinier Erik den Hartog. De 45-jarige speler nam afscheid van het thuispubliek, maar zag zijn inzet helaas gekeerd worden.
Lang treurde SSC’55 daar niet om. Slechts vier minuten later was het alsnog raak. Matthijs Heurter trok vanaf de linkerkant naar binnen en schoot de bal prachtig in de verre hoek: 3-1.

Vooruitblik

Na afloop was de sfeer uitgelaten. Het mooie weer, de overwinning en het afscheid van Den Hartog zorgden voor een feestelijke ‘derde helft’ in de kantine. De komende weken zal SSC’55 zich voorbereiden op het belangrijke duel van zaterdag 7 juni. “We gaan er met ons mooie clubje een mooie dag van maken,” klinkt het vanuit de club, trots op wat ze noemen: de trots van de Vrijhoeve.
loading

Loading articles...

Loading