RKC Waalwijk laat winstkansen liggen en verliest laat van VfL Bochum U23

26 jul , 9:13Sport
rkc az 45
© RKC Waalwijk
WAALWIJK – RKC Waalwijk heeft het oefenduel met VfL Bochum U23 met 0-2 verloren. Lange tijd hielden beide ploegen elkaar in evenwicht, maar in de slotfase sloeg de Duitse beloftenploeg tweemaal toe. Daarmee bleef de ploeg van trainer Sander Duits zonder resultaat, ondanks een sterke fase na rust.

Eerste helft

RKC Waalwijk begon afwachtend aan de wedstrijd en zag VfL Bochum U23 in de openingsfase het meeste gevaar stichten. Doelman Niek Schiks hield zijn ploeg met enkele goede reddingen op de been en ook uit een reeks hoekschoppen wist de Duitse ploeg niet te scoren.
Halverwege de eerste helft kreeg RKC steeds meer grip op de wedstrijd. De Waalwijkers combineerden gemakkelijker en kwamen vaker op de helft van de tegenstander. Via onder meer een voorzet van Keyan Varela en kansen voor Haye van Gemert en Rein van Hedel werd de Duitse defensie getest. Van Hedel was het dichtst bij een treffer, maar zag zijn inzet knap worden gekeerd. Daardoor gingen beide ploegen met een 0-0 stand de rust in.

Tweede helft

Na de pauze bleef RKC Waalwijk de bovenliggende partij. De ploeg creëerde meerdere mogelijkheden en zette VfL Bochum U23 regelmatig onder druk. Het lukte echter niet om het overwicht om te zetten in een doelpunt.
Waar RKC op zoek bleef naar de openingstreffer, was het juist de Duitse ploeg die in de slotfase toesloeg. Binnen korte tijd viel de bal tweemaal achter Schiks, waardoor de wedstrijd alsnog in het voordeel van VfL Bochum U23 werd beslist. In de resterende minuten slaagde RKC er niet meer in om de aansluitingstreffer te maken, waardoor het oefenduel eindigde in een 0-2 nederlaag.

Opstelling RKC Waalwijk

RKC Waalwijk begon met Niek Schiks, Nazjir Held, Liam van Gelderen, Mike Richardson, Navajo Bakboord, Rein van Hedel, Mark Romantsov, Tim van de Loo, Keyan Varela, Haye van Gemert en Azzeddine Dkidak. In de tweede helft kwamen ook Nadir Bezbiz en Ephraim Mayanu binnen de lijnen.
loading

Loading articles...

Loading