SPRANG-CAPELLE - Het team van Petanque Vereniging Sprang-Capelle heeft op zondag 1 oktober het Midden-Brabant Kampioenschap 2023 gewonnen wat werd gehouden op het terrein van de vereniging zelf achter de Zidewinde sporthal.
Het team bestaande uit Kees Groenendaal en Karen de Folter-Krol mogen zich het hele jaar Midden Brabant kampioen noemen en hebben de wisselbeker zondagavond in ontvangst genomen. Kees en Karen speelde 5 prachtige partijen binnen het sterke deelnemersveld op zondag 1-10 . De finale werd gespeeld tegen Wil van Gestel en Tracy Mul van Petanque Vereniging Tilburg en de eindstand werd 13-8 voor Kees en Karen. TOP.
We zijn als vereniging ontzettend trots op dit prachtige resultaat. We hebben Sprang-Capelle weer goed op de kaart gezet! Voor alle foto’s kijk op
www.jdbsprangcapelle.nl of op onze Facebookpagina Petanque Vereniging Sprang-Capelle.
En wie tot ziens op ons sportcomplex achter sporthal Zidewinde.