WAALWIJK – Op het veld van v.v. Baardwijk vond onlangs een bijzondere activiteit plaats: de jaarlijkse Paastraining 2025. In een ontspannen en sportieve sfeer werkten de jongste jeugdleden aan hun voetbalvaardigheden, volledig in paasthema.
De kinderen deden fanatiek mee aan allerlei creatieve oefeningen, zoals ‘Hup als een paashaas door het laddertje en scoor in de goal’, ‘Schiet het ei van de pion’, en ‘Penalty schieten op de Paashaas’. Natuurlijk werd er ook afgesloten met een echt partijspel, waarbij sportiviteit en plezier voorop stonden.
De training stond onder de bezielende leiding van Guusje, Guusje, Patricia en Joris, die samen zorgden voor een veilige en leerzame omgeving. De enthousiaste begeleiding zorgde ervoor dat ieder kind zich betrokken voelde en met plezier meedeed.
De paashaas zelf was deze middag niet alleen mascotte, maar ook actief deelnemer. Als keeper bij het penaltyschieten bracht hij een extra dosis vrolijkheid én uitdaging. De lachende gezichten en aanmoedigingen vanaf de zijlijn maakten de middag compleet.
De training benadrukte opnieuw de waarden van de vereniging: met plezier bewegen, elkaar aanmoedigen en groeien als team. Dankzij de inzet van vrijwilligers, ouders en begeleiders werd het evenement een waardevolle ervaring voor alle deelnemers.
Uiteraard werd de dag afgesloten met een groepsfoto. Alle foto’s zijn te bekijken via: https://flic.kr/s/aHBqjC9sqj