NEO'25 domineert tegen hooggeplaatst GVV'63 en wint nu wel

12 feb 2023, 20:02Sport
neo25 gvv
NEO'25
De dertiende speelronde in 3E van het zaterdagvoetbal bracht NEO'25 het geluk waar het de laatste weken regelmatig aan ontbrak. Slachtoffer werd het Gamerense GVV'63 dat de dadendrang van NEO'25 niet overleefde en met een 4-0 nederlaag werd opgezadeld. Ook nu weer speelde NEO'25 de gehele wedstrijd dominanter dan GVV'63 dat zijn hoge positie op de ranglijst geen moment waar kon maken. De wedstrijd werd uitstekend geleid door scheidsrechter Bart van Heeswijk.
NEO'25 begon ook nu weer sterk aanvallend en had vanaf het begin een veldoverwicht zonder dat GVV'63 daar veel tegenover kon zetten. Dat leverde al heel snel een kans op voor Nicky van Wanrooy die overschoot. Toch kwam NEO'25 in de negende minuut aan de leiding na een mooie aanval over rechts die eindigde in een voorzet van Noah van Caem die door Mitch Soffner werd binnengetikt,1-0. NEO'25 bleef GVV '63 onder druk houden en vier corners op rij leverden slechts een afgekeurd doelpunt op. De eerste serieuze kans voor GVV'63 deed zich voor na twintig minuten en daardoor werd Kevin Akkermans gedwongen tot een prima redding. Zo was het eerste half uur duidelijk voor NEO'25 en kwam GVV'63 niet verder dan een aantal niet al te gevaarlijke tegenaanvallen. Noah van Caem liet weer eens zien over een mooie traptechniek te beschikken door na een half uur een vrije trap op de kruising te schieten, zo bleef het 1-0. In de slotfase van het eerste bedrijf kwam NEO'25 verdient op 2-0 toen Sam Verstappen een in eerste instantie afgeslagen corner toch tot doelpunt wist te promoveren. Kevin Akkermans moest vlak daarna nog één keer redden om een inzet van Nick Linnenbank onschadelijk te maken. Zo kwam de rust met een verdiende 2-0 voorsprong voor NEO'25.
In de tweede helft zocht NEO'25 meteen weer de aanval en dat leverde al snel een penalty op na een overtreding op een NEO'25 speler. Noah van Caem voltrok het vonnis vanaf elf meter en met de 3-0 stand begon zich voor NEO'25 de overwinning af te tekenen. Wel volgde toen een periode met soms rommelig voetbal waarin GVV'63 probeerde iets terug te doen en NEO'25 wat moeite had de bal in de ploeg te houden. Nicky van Wanrooy, die de laatste weken soms ongelukkig was in de afwerking, liet na een mooie solo over rechts zien dat hij echt wel kan voetballen. Zijn doelpunt was er eentje om in te lijsten, 4-0. Hierna drong NEO'25 niet echt meer aan, wel zag Noah van Caem nog een schot over gaan. In de slotfase moest Damian van Doesburg van GVV'63 nog geblesseerd van het veld. Omdat GVV'63 geen wissels meer had kwam NEO'25 tegen tien spelers geen moment meer in gevaar. NEO'25 won zeer verdiend op basis van het vertoonde spel en omdat alle vier de aanvallers nu wel wisten te scoren, daartoe in staat gesteld door al hun medespelers.
Pupil van de week wad David Heijkoop.
Voor NEO'25 speelden: Kevin Akkermans, Joey van Wanrooy, Lars van Caem, Laurens Bogers, Django Hooymayers, Niels Hamers, Noah van Caem, Robin Rosenbrand, Mitch Soffner, Sam Verstappen, Nicky van Wanrooy, Lars de Bruijn, Jarno Bosch, Jordy Rosenbrand en Julian Vos.
loading

Loading articles...

Loading