WAALWIJK - Drie jaar geleden (21 maart 2019) kon voor de laatste keer een jubilarisavond gehouden in de kantine van v.v. Baardwijk. Door Corona mocht er in 2020 én 2021 niemand gehuldigd worden voor zijn/haar (langdurig) lidmaatschap bij de vereniging. Op vrijdag 1 april 2022 konden maar liefst 26 leden gehuldigd worden.
Om 19:30 uurn na het een minuut lang applaudisseren als respect aan de overleden leden in de afgelopen jaren, overhandigd voorzitter Dennis Vos de microfoon aan Tonny Coenen, die samen met Wally Buys en Jos Pullens deze avond hebben georganiseerd.
Tonny en Wally nemen om de beurten de microfoon om anekdotes, verhalen, hoogtepunten maar ook dieptepunten te vertellen aan de jubilarissen.
De navolgende personen werden gehuldigd:
Omdat naast partners en familie van de jubilarissen ook oud jubilarissen aanwezig mochten zijn, was het druk in de kantine. Het gezellige feest was om 23:30 uur afgelopen met de mededeling dat de eerstvolgende huldiging van jubilarissen gepland staat op vrijdag 24 maart 2023.
Foto’s:https://flic.kr/s/aHBqjzJ7oV