WASPIK – Op zondag 14 december 2025 vindt de 17e editie van de Stratenloop Waspik plaats. De inschrijving is sinds 1 september geopend en deelnemers kunnen zich aanmelden via
www.stratenloopwaspik.nl.
Programma
De start en finish zijn, zoals ieder jaar, aan de Carmelietenstraat in Waspik. Het programma biedt voor ieder wat wils, van kinderen tot ervaren lopers. De afstanden en starttijden zijn als volgt:
- 10.30 uur: GO Familierun 650 meter (groep 1 t/m 4)
- 10.45 uur: GO Familierun 1300 meter (groep 5 t/m 8)
- 11.00 uur: Jeugd- en Startersloop 2,5 km
- 11.00 uur: Stratenloop Waspik 5 km
- 12.00 uur: Stratenloop Waspik 10 km
Voor jong en oud
De jongste deelnemers krijgen de kans om in een gezellige familiesfeer hun eerste sportieve meters te maken. Voor jongeren van 12 tot en met 15 jaar en beginnende hardlopers is er de 2,5 km-wedstrijdloop, inclusief professionele tijdregistratie. Ervaren hardlopers kunnen kiezen voor de 5 of 10 km.
Sfeervolle finish
Iedere deelnemer ontvangt bij de finish een medaille, een snack en een drankje. Daarmee is de Stratenloop niet alleen sportief, maar ook een gezellig evenement voor het hele gezin.
Inschrijven en sponsoren
Inschrijven kan via
www.stratenloopwaspik.nl. Bedrijven die de loop willen ondersteunen, zijn welkom als sponsor. Geïnteresseerden kunnen contact opnemen via
[email protected].