Zaterdag werden de eerste wedstrijden gespeeld van het ATAK BEACH 2018 volleybaltoernooi in Waspik. De organisatie ligt in handen van een hele groep enthousiaste vrijwilligers die samen de beachcommissie van Atak vormen.
Dankzij de zandsponsors Zijderlaan Waspik BV Op- en overslagbedrijf en Aannemersbedrijf van Wijlen BV ligt er in totaal 350 kuub zand op het Dorpsplein in Waspik goed voor vier officiële speelvelden.
Vandaag werd er competitief gevolleybald door 115 deelnemers verdeeld over 34 teams op verschillende niveaus van divisie-niveau t/m 3e klasse. Ook was er een poule voor de jongste Atak-jeugd. Vanavond is er top-beachvolleybal te zien want dan wordt er een demo-wedstrijd door het duo Bouter-Varenhorst. Aanvang omstreeks 19.00 uur.
Zondag staat volledig in het teken van recreatief beachvolleybal. Met 150 deelnemers, verdeeld over 30 teams, is dit een nieuw record. Op maandag zijn er clinics voor 350 kinderen van de Waalwijkse basisscholen.
Na afloop wordt het zand verplaatst naar het verharde handbalveld op Sportpark Lindenheuvel voor een permanente beachvolleyballocatie. Hier kan iedereen, zowel jeugd als volwassenen, de hele zomer beachvolleyballen. Heb je interesse hiervoor? Stuur dan een bericht naar[email protected]
Met dank aan de Gemeente Waalwijk en Rabobank De Langstraat.