SPRANG-CAPELLE – Vijftien jaar geleden begon Monique met het geven van danslessen bij Unique Dance Fit. Twaalf jaar geleden nam ze de dansschool volledig over, en sindsdien staat ze vol passie en toewijding voor haar leerlingen. Ondanks haar tomeloze inzet, verkeert de dansschool momenteel in zwaar weer.
De coronacrisis en meerdere verhuizingen hebben hun tol geëist. Financiële reserves zijn uitgeput en het huidige pand, waar Unique Dance Fit is gevestigd, vraagt een huurprijs die simpelweg niet meer op te brengen is. Hierdoor staat de toekomst van de dansschool op losse schroeven.
Om de school draaiende te houden, is een doneeractie gestart. De opbrengst wordt ingezet om ofwel een nieuw onderkomen te vinden of om de huidige lasten nog even te kunnen dragen. “Iedere euro is er één,” aldus Monique. “Zodat we kunnen blijven dansen, samen met alle kinderen die hier met zoveel plezier komen.”
Monique laat het er niet bij zitten. “Ik ben er nog lang niet klaar mee,” vertelt ze strijdvaardig. “Maar ik sta met mijn rug tegen de muur. We hopen op hulp van iedereen die dans een warm hart toedraagt.”
Wie wil bijdragen aan het voortbestaan van Unique Dance Fit kan terecht op de donatiepagina van de dansschool.