WAALWIJK – Bij NEO'25 staat zaterdag 16 mei volledig in het teken van het kampioenschap. Zowel de dames als de heren maken nog kans op de titel én promotie naar de derde klasse.
Voor de heren wacht zaterdagmiddag een absolute kraker op eigen veld tegen koploper VV Altena. De ploeg van trainer Michaël de Boer weet wat er op het spel staat: winst betekent het kampioenschap.
De spanning in Waalwijk loopt daardoor flink op. De titelstrijd bij de heren groeide de afgelopen weken uit tot een ware thriller, waarbij ook VV ONI lang meedeed om de bovenste plaats.
Dubbele kans op promotie
Niet alleen de heren kunnen geschiedenis schrijven. Ook de dames van NEO’25 staan voor een beslissende wedstrijd. Zij spelen zaterdag om 11:30 uur een uitwedstrijd tegen Achilles Veen.
Bij winst grijpen ook de dames de titel en promotie naar de derde klasse. Daarmee kan het voor NEO’25 een historische zaterdag worden.
Veel vertrouwen binnen de club
Trainer Michaël de Boer spreekt van een bijzonder scenario. “We zijn weken geleden begonnen om iedere wedstrijd als een finale te benaderen,” vertelt hij. “Dat het nu thuis tegen Altena beslist wordt, maakt het extra mooi.”
Volgens De Boer ligt de kracht van NEO’25 vooral in het collectief en het herkenbare spel dat de ploeg dit seizoen ontwikkelde. “Met veel intensiteit en energie proberen we aantrekkelijk voetbal te spelen. Wanneer deze groep vertrouwen heeft, is het prachtig om naar te kijken.”
Ook over Altena is de trainer lovend. “Altena speelt verzorgd voetbal met veel beweging zonder bal. Dat proberen wij zelf ook na te streven. Ik verwacht opnieuw een spannende wedstrijd.”
Oproep aan supporters
Binnen de club leeft het kampioensweekend enorm. NEO’25 hoopt dan ook op veel steun langs de lijn bij beide wedstrijden.
De dames trappen zaterdag om 11:30 uur af in Veen. De heren spelen om 15:00 uur thuis tegen Altena op sportpark De Gaard.
Bij NEO’25 hopen spelers, staf, vrijwilligers en supporters zaterdag samen een groot voetbalfeest te beleven.