Bridgeclub Waalwijk ziet bijzonder resultaat tijdens zesde zomeravond

14 jul , 17:08Sport
IMG_2428
© Bridgeclub Waalwijk
WAALWIJK – Bridgeclub Waalwijk speelde op dinsdag 7 juli de zesde zomeravond drive in zalencentrum Zidewinde. Hanny de Rooij en Maarten van de Pas waren oppermachtig en eindigden met een indrukwekkende score van 74,42 procent. Daarmee bleven zij de concurrentie ruim voor.

Sterk spel beloond

Hanny en Maarten waren weer ouderwets op dreef, zij wisten als enig paar een 6 harten contract te bieden en plus 1 te maken voor de volle 100%. Met een renonce in schoppen en alle andere kleuren dicht was het achteraf gemakkelijk te maken. Zeer gedurfd geboden. Mede hierdoor behaalden ze de fantastische score van ruim 74%.
Ook Janny Verstijnen en Leo Aarts speelden een sterke avond. Zij eindigden met 65,98 procent op een verdiende tweede plaats. Cobie van Pelt en Marjan Heerdt completeerden het podium met 57,46 procent.

Uitslag zesde zomeravond drive

1. Hanny de Rooij en Maarten van de Pas – 74,42%
2. Leo Aarts en Janny Verstijnen – 65,98%
3. Cobie van Pelt en Marjan Heerdt – 57,46%
4. Ans Hendriks en Jaap Oosterhaven – 57,21%
5. Hugien van Neutegem en Andrea Schreurs – 52,60%

Iedereen welkom

Bridgeclub Waalwijk organiseert voorlopig iedere dinsdagavond van 19.30 tot 22.45 uur en iedere maandagmiddag van 13.00 tot 16.30 uur bridgebijeenkomsten in zalencentrum Zidewinde in Waalwijk. Geïnteresseerden zijn van harte welkom om mee te spelen. Aanmelden vooraf is gewenst via [email protected]. Meer informatie staat op de website van de vereniging: www.bcwaalwijk.nl.

Beginnerscursus

Op maandagavond 14 september start Bridgeclub Waalwijk bovendien met een nieuwe beginnerscursus. Belangstellenden kunnen voor meer informatie contact opnemen met Elly Willemen via [email protected] of telefonisch via 06-40255804.  
loading

Loading articles...

Loading