ATAK BEACH 2024

16 mei 2024, 16:04 Sport
53034660450 0cb6e5c30b k
ATAK'55

WASPIK - Na het succes van de afgelopen jaren organiseert V.C. Atak ’55 haar jaarlijkse beachvolleybalevenement dit jaar wederom op de eigen beachvolleyballocatie aan de Lindenheuvel in Waspik, op zaterdag 22 en zondag 23 juni. Zoals de voorgaande edities is er weer van alles te beleven, voor jong en oud.

Twee dagen beachvolleybal en gezelligheid

Op zaterdag wordt er vanaf het einde van de ochtend de hele dag competitief gevolleybald, op alle niveaus. Traditiegetrouw staat de zondag in het teken van ‘campingvolleybal’.

Jeugdactiviteiten

De zaterdagochtend is gereserveerd voor de jeugd. Alle kinderen vanaf de basisschoolleeftijd kunnen meedoen. Houd de social mediakanalen in de gaten voor het programma!

Zaterdagochtend/middag

  • Heren 2x2 (Divisie)
  • Heren 3x3 (Promotieklasse / 1e klasse)
  • Heren 3x3 (2e klasse / 3e klasse)
  • Dames 3x3 (Promotieklasse / 1e klasse)
  • Dames 3x3 (2e klasse / 3e klasse)
  • Jeugd 3x3 (A / B / C)

Beachfeest!

De zaterdag wordt afgesloten met een beachfeest. Vanaf 20.00 uur is iedereen welkom op deze gezellige avond. Hopelijk onder tropische omstandigheden gaan de voetjes van de vloer, tot in de kleine uurtjes. Toegang is gratis.

Inschrijven:
Op zaterdag staat het competitieve beachvolleybal op het programma, met in de avond een spetterende beachborrel.

Op zondag is het traditiegetrouw de beurt aan de recreatieve volleyballers. Schrijf je nu in, vol is vol!

Let op maximaal 2 (ex)volleyballers per team op zondag.

Inschrijven zaterdag

Inschrijven zondag

2024 atakbeach
2024beachfeest socials