Waalwijkse zangeres Sanne Segers treedt zondag 25 oktober op in Parkpaviljoen

16 okt , 14:12 • Nieuws
Dromerige gitariste in zachte studiolicht
© Parkpaviljoen Waalwijk
WAALWIJK – De 21-jarige Waalwijkse zangeres Sanne Segers verzorgt op zondag 25 oktober een optreden in het Parkpaviljoen in Waalwijk. Met haar gitaar brengt ze een afwisselend repertoire van rustige popmuziek, countrysongs en Nederlandstalige nummers. Het optreden begint om 15.00 uur en de toegang is gratis.

Van musicalkoor tot zangwedstrijd

Hoewel Sanne Segers pas 21 jaar is, heeft ze al behoorlijk wat podiumervaring. Haar liefde voor muziek begon op jonge leeftijd. Op haar achtste sloot ze zich aan bij musicalkoor De Notenkrakers, waar ze haar eerste ervaringen op het podium opdeed.
Als tiener besloot ze gitaarlessen te nemen, zodat ze zichzelf tijdens het zingen kon begeleiden. Inmiddels treedt ze regelmatig op tijdens feesten, bijeenkomsten en in verzorgingstehuizen.
Een bijzonder hoogtepunt volgde in mei 2026. Sanne won toen de finale van de Brabantse zangwedstrijd De Nieuwe Strot. Daarmee liet ze zien dat haar muzikale talent ook buiten Waalwijk niet onopgemerkt blijft.

Breed repertoire met liefde voor country

Sanne studeert muziektherapie aan het conservatorium in Enschede. Ze hoopt in de toekomst als muziektherapeute iets te betekenen voor kinderen met een beperking. Daarnaast blijft ze graag zelf optreden.
Haar muzikale voorkeur gaat vooral uit naar country, maar haar repertoire is veelzijdig. Tijdens haar optredens zingt ze nummers van onder anderen Fleetwood Mac, Ilse DeLange en Bob Dylan. Ook een Nederlandstalige smartlap ontbreekt niet.

Gratis optreden op zondagmiddag

Op zondag 25 oktober krijgt het publiek in het Parkpaviljoen de gelegenheid om kennis te maken met de stem en het gitaarspel van deze jonge Waalwijkse zangeres.
Het optreden begint om 15.00 uur. Zoals gebruikelijk bij de muzikale middagen in het Parkpaviljoen is de entree gratis.
loading

Loading articles...

Loading