Vier-handen orgelconcert Timo Beek en Hans Stege in de Sint-Jan

04 jan , 9:46Nieuws
hans-timo
© Vrienden van Sint Jan de Doper
Hans Stege en Timo Beek
WAALWIJK - De organisten Timo Beek en Hans Stege uit Gronau geven op zaterdagmiddag 10 januari om 15:45 uur een prachtig ‘vier-handen’ orgelconcert in de Sint-Jan van Waalwijk, georganiseerd door de Vrienden van Sint-Jan de Doper. Een bijzonder concert dus, omdat het orgel door beide organisten tegelijk bespeeld zal worden. Het belooft dan ook een heel mooie uitvoering te worden. De toegang is gratis; na afloop wordt om een vrijwillige bijdrage gevraagd. U bent van harte welkom.
Hans Stege studeerde orgel en kerkmuziek aan het conservatorium van de Hogeschool Enschede. In 1989 behaalde hij het diploma Docerend Musicus en in 1991 dat van Uitvoerend Musicus. Ook studeerde hij nog koordirectie aan het ArtEZ Conservatorium in Zwolle. Hans is als “Kirchenmusiker” verbonden aan de Katholische Pfarrgemeinde  St. Antonius in Gronau (Westfalen, Duitsland).
Timo Beek voltooide de opleiding Orgel, Kerkmuziek en Klavecimbel aan de conservatoria van Zwolle, Amsterdam en Enschede. Hij is muzikaal werkzaam in het grensgebied Nederland-Duitsland, en is assistent-kerkmusicus in Ahaus (St. Maria Himmelfahrt). Verder is hij koordirigent van het Christelijk Gemengd Koor Winterswijk en het politie-mannenkoor in Ahaus. Timo is als concertorganist te gast geweest in verschillende landen in Europa, waaronder in Letland in 2023, en bespeelde daar ‘s werelds grootste mechanische kerkorgel.

Iedereen welkom

Bij dit bijzondere concert zal het monumentale orgel van de Sint-Jan, het grootste instrument van de Langstraat, weer op indrukwekkende wijze klinken. Iedereen is van harte welkom in de Waalwijkse koepelkerk en de entree is zoals altijd gratis. Het concert begint op 10 januari om 15:45 uur. Na afloop wordt gevraagd om een vrije gift ter dekking van de kosten van deze activiteit en ter behoud van de kerk.
loading

Loading articles...

Loading