Vervoersdienst Waspik zoekt chauffeurs om dorpsgenoten te helpen

22 feb , 16:29 Nieuws
autorijden
© Pinterest

WASPIK – De Vervoer- en Boodschappendienst Waspik is dringend op zoek naar vrijwillige chauffeurs. De dienst helpt inwoners die zelf geen vervoersmogelijkheid hebben, bijvoorbeeld omdat ze geen auto of fiets bezitten, niemand in hun omgeving hebben die kan bijspringen, of niet de financiële middelen hebben voor een reguliere taxi. Ook het ontbreken van openbaar vervoer in de buurt maakt het voor sommige mensen lastig om op hun bestemming te komen.

De chauffeurs van de Vervoer- en Boodschappendienst zorgen ervoor dat deze inwoners toch naar afspraken in het ziekenhuis kunnen of hun boodschappen kunnen doen.

Interesse? Wil jij als chauffeur een steentje bijdragen aan de Waspikse gemeenschap? Stuur dan een e-mail naar [email protected].