Vanaf maandag 21 september start er een nieuwe cursuscyclus bij SeniorWeb Waalwijk. Het leercentrum is gevestigd in Buurthuis Bloemenoord, Bloemenoordplein 3, 5143 TB Waalwijk.
Er wordt gestart met een tweetal Windows 10 Basiscursussen en een Basiscursus Word. U kunt zich verder nog aanmelden voor de basiscursus Android Smartphone, Android Tablet, iPad, Excel en een module Foto’s en Video Bewerken. Of voor de andere cursussen uit ons lespakket. Kijk op onze website of bel het secretariaat.
In september begint de inloop op elke maandag- en woensdagmorgen van 9.30 tot 11.30 uur. U kunt daar terecht met al uw vragen over programma’s, toepassingen, problemen met uw apparatuur, lessen, etc. De inloop is vrij toegankelijk. Als u wilt kunt u ook een afspraak maken via de cursus-administratie: tel. 0416-335495 of per email aan [email protected] . Wij helpen u graag. Tijdens de inloop kunt u ook informatie krijgen over of zich aanmelden voor een van de vele cursussen.
Met onze PC, laptop, smartphone of iPad kunnen we allemaal vast wel e-mailen en internetten. Maar er zijn zijn nog talloze andere mogelijkheden.
Uit voorgaande opsomming blijkt over duidelijk dat wij u met heel veel zaken kunnen helpen en leren hoe daarmee te werken. De cursussen worden gegeven in kleine groepen met héél veel persoonlijke aandacht. Als u liever geen klassikaal onderwijs volgt bestaat ook de mogelijkheid van privé lessen aan huis zodat u op uw eigen vertrouwde apparatuur kunt werken.
Cursusadministratie tel. 0416 – 335495 of mail naar: [email protected]
website: http://waalwijk.seniorweb.nl Facebookpagina: www.facebook.com/seniorwebwaalwijk
Tekst: Seniorweb Waalwijk