Rabobank De Langstraat verhuist eind dit jaar naar Cartografenweg in Waalwijk

14 jul , 21:57Nieuws
Naamloos
© Google Streetview
WAALWIJK – Rabobank De Langstraat verhuist aan het eind van dit jaar naar een nieuw kantoor aan de Cartografenweg 16 in Waalwijk. Daarmee komt een einde aan ruim negen jaar aan de Taxandriaweg 8, waar de bank sinds februari 2017 gevestigd is. De nieuwe locatie is het voormalige pand van Skechers. Het huidige pand is volgens Rabobank te groot geworden en komt na de verhuizing te koop te staan.

Nieuwe locatie, vertrouwde dienstverlening

Voor klanten verandert er weinig. Op de nieuwe locatie blijft Rabobank dezelfde dienstverlening bieden als nu. Klanten kunnen er terecht voor financieel advies, persoonlijke gesprekken en ondersteuning bij dagelijkse bankzaken.
Met de verhuizing kiest Rabobank voor een kantoor dat beter past bij de huidige organisatie. De nieuwe locatie biedt volgens de bank voldoende ruimte om klanten en relaties op een eigentijdse manier te ontvangen.

Verhuizing in voorbereiding

De komende maanden staan in het teken van de voorbereiding op de verhuizing. Zodra de definitieve verhuisdatum bekend is, maakt Rabobank deze bekend via de eigen website. Ook ontvangen klanten tijdig praktische informatie over de bereikbaarheid en de opening van het nieuwe kantoor.

Huidig pand te koop

Na de verhuizing komt het huidige kantoor aan de Taxandriaweg 8 in Waalwijk te koop te staan. Daarmee sluit Rabobank een hoofdstuk af op de huidige locatie en zet de bank de volgende stap in haar huisvesting binnen De Langstraat.
Bron: Rabobank de Langstraat
rabobank by night
Rabobank
loading

Loading articles...

Loading