Programma Koningsdag Sprang-Capelle

23 apr , 15:01 Nieuws
dsc 2493
© Rolf Balkenende

SPRANG-CAPELLE - Op zaterdag 26 april is het zover: Koningsdag in Sprang-Capelle. De weersvoorspellingen zijn gunstig, dus niets staat een feestelijke dag in de weg. Het volledige programma biedt volop vermaak voor jong en oud.

09:30 uur – Aubade op het Raadhuisplein De dag begint traditiegetrouw met de aubade op het Raadhuisplein. Om 09:30 uur zingen inwoners samen met muziekvereniging Marijke de Koning toe voor zijn verjaardag.

14:00 – 17:00 uur – Koningsfestijn aan de Akkerwinde Vanaf 14:00 uur barst het grote Koningsfestijn los op het evenemententerrein aan de Akkerwinde. Er zijn stormbanen, wipkippen, een skelterbaan, popcorn, slush en een houtkunstenaar. Hoogtepunt is de show van het populaire duo Ernst en Bobbie. De bar en food corner zijn de hele middag geopend.

17:30 – 00:00 uur – Avondprogramma met Wilhelmina the Party ’s Avonds gaat het dak eraf in de feesttent op het evenemententerrein. De liveband Banned zorgt voor muzikale hoogtepunten, afgewisseld met optredens van huis-DJ Corne Music. De entree vanaf 17:00 uur bedraagt €10,-. Leden met een geldige ledenpas hebben gratis toegang.

Een dag vol gezelligheid, muziek en spektakel: Koningsdag in Sprang-Capelle belooft opnieuw een feest te worden om niet te missen.