WAALWIJK - Vanaf zaterdag 29 januari opent Galerie MIJN haar ruimte weer voor publiek! Het historische pand heeft een prachtige bovenverdieping met mooie lichtinval en zicht op de stadstuin. Vanaf zaterdag 29 januari gaan nieuwe kunstenaars hier exposeren. Welkom!
Expositie periode 29 januari – 3 april 2022
- Eliane Douglas: De werken die Eliane bij Galerie MIJN exposeert zijn haar ‘Vintage papers’. Kokette dametjes - portretjes op vintage behang geschilderd. Dit is slechts een greep uit haar collectie. Ook veel werk in opdracht en daarnaast zet zij zich vrijwillig in voor zieke kinderen, zij creëert de mogelijk om in hun ziekbed prachtige kunstwerken te maken, een welkome afleiding. www.elianedouglas.nl @elianedouglas.art @thevintagepapers @cafedesartist (doneren mag)
- Angeline Kriek en Keetje van der Koogh: Beide dames zijn al jaren actief met ambachtelijk vilten. Keetje heeft mooie eigentijdse kunstwerken aan de muur hangen en Angeline exposeert meer figuratieve werken, mooie sjaals en hoeden. www.happyvilt.nl www.angellinevilt.nl
- Carla van Es – Esveld: Initiatiefnemer van Atelier MIJN en al jaren, van kinds af aan, in de weer met handvaardigheid. Haar voorkeur en de meeste kennis heeft ze van textiel en garens. Zij is enorm creatief en is een autodidact. Zo ook wat betreft de textielkunst die zij nu exposeert bij Galerie MIJN. Van restmateriaal textiel maakt ze prachtige en zeer sprekende kunstwerken. Inmiddels heeft ze ook een aantal kunstwerken in opdracht gemaakt. @textile_art_ce @ateliermijn
Exposeren bij Galerie MIJN
Wij bieden ruimte aan drie à vier kunstenaars voor een periode van maximaal drie maanden, om laagdrempelig een diversiteit van kunst te tonen. Interesse? Kom langs in de Hooisteeg of bel 06 19818225.
Atelier & Galerie MIJN
Geopend van woensdag, vrijdag en zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en op koopzondagen van 12.00 tot 17.00 uur (De bovenverdieping van het monumentale pand is helaas niet toegankelijk voor rolstoelgebruikers en minder valide).