Muzikale start schooljaar voor CBS De Brug in Waspik

24 aug , 12:54Nieuws
WhatsApp Image 2026-08-24 at 11.14.50
© Cbs De Brug
WASPIK - CBS De Brug is het nieuwe schooljaar maandag op een muzikale manier begonnen. Op het schoolplein heette directrice Woulinda van Tiggelen de kinderen, ouders en het team welkom. Daarna zorgden Meester Thomas en De Conciërge met muziek, humor en improvisatie voor een feestelijke aftrap.

Raps en improvisaties

Tijdens het optreden brachten Meester Thomas en De Conciërge verschillende liedjes ten gehore. Onder meer ‘Capibara’ en ‘Gewoon Zoals Ik Ben’ kwamen voorbij. De kinderen deden enthousiast mee en zongen volop mee met de muziek.
Het bleef niet alleen bij bestaande nummers. Meester Thomas en De Conciërge improviseerden ter plekke en maakten verschillende grappige liedjes. Zo kreeg de nieuwe meester een eigen lied en was er muzikale aandacht voor de jarige directrice. Ook verschillende leerlingen speelden een rol in de improvisaties.
De combinatie van raps, humor en interactie zorgde direct voor een ontspannen en vrolijke sfeer op het schoolplein.

Eigen schoolrap voor CBS De Brug

Het optreden vormde tegelijkertijd de aftrap van een bijzonder project. CBS De Brug gaat de komende periode samen met Meester Thomas aan de slag met het maken van een eigen schoolrap.
De leerlingen krijgen daarbij een belangrijke rol. Zij denken en werken mee aan het nummer, zodat uiteindelijk een lied ontstaat dat echt bij de school en de kinderen past.
Met het optreden van Meester Thomas en De Conciërge kende CBS De Brug daarmee niet alleen een muzikale start van het nieuwe schooljaar, maar ook het begin van een gezamenlijk muziekproject. De komende periode krijgt de eigen schoolrap verder vorm. Uiteindelijk moet het nummer uitgroeien tot een herkenbaar lied van de hele school.
loading

Loading articles...

Loading