Mini Playback Show brengt jong talent naar Koningsdag in Besoyen

25 feb , 10:32 Nieuws
641451779_1341309984697612_5473317260368024288_n
© Vereniging Koninginnedag Besoyen

WAALWIJK – Tijdens Koningsdag 2026 staat Besoyen in het teken van muziek, verkleedplezier en jong talent. Op het programma staat een Mini Playback Show voor kinderen tot en met 12 jaar. De organisatie roept jonge podiumsterren op om zich aan te melden en hun favoriete artiest tot leven te brengen.

De Mini Playback Show vindt plaats tijdens de Koningsdagviering in Besoyen en biedt kinderen de kans om te schitteren voor publiek. Deelnemers kiezen hun favoriete liedje, trekken een bijpassende outfit aan en laten hun beste dansmoves zien op het podium. De organisatie zorgt voor de techniek en begeleiding, zodat elk optreden een feestje wordt.

Voor wie en hoe aanmelden

De Mini Playback Show is bedoeld voor kinderen tot en met 12 jaar uit Waalwijk en omgeving. Aanmelden kan tot en met 13 april via het online aanmeldformulier:  https://docs.google.com/.../1FAIpQLScXgOxYPevMnU.../viewform

Bij de aanmelding vraagt de organisatie direct om het gekozen liedje door te geven, inclusief een Spotify- of YouTube-link. Op die manier staat alles op tijd klaar voor het optreden.

Wie nog aanvullende vragen heeft, kan een e-mail sturen naar [email protected].

Feestelijk programma op Koningsdag

Koningsdag in Besoyen trekt ieder jaar veel bezoekers uit de wijk en daarbuiten. Met activiteiten voor jong en oud vormt de Mini Playback Show een vrolijke aanvulling op het programma. De organisatie benadrukt dat de show doorgaat bij voldoende aanmeldingen.

Voor de deelnemers staat vooral het plezier centraal. Natuurlijk ligt er voor de optredende kinderen ook een leuk prijsje klaar. Maar belangrijker is het applaus, de ervaring op het podium en het samen vieren van Koningsdag in een feestelijke sfeer.

Met deze oproep hoopt de organisatie op een kleurrijke, muzikale middag vol jonge talenten die het podium durven te pakken in Besoyen.