Kazerne-bezoekers organiseren Dans- en Karaokeavond voor iedereen

14 sep 2023, 20:02 Nieuws
dans en karaokeavond ww
De Kazerne

WAALWIJK - Vrijdagavond 22 september gaan in De Kazerne de voetjes van de vloer. Ook kan je naar hartenlust karaoke zingen. Deelnemen is zonder kosten. Aanmelden is gewenst. Je mag ook je verzoeknummers doorgeven.

De Dans & Karaokeavond is een initiatief van Kazerne-bezoekers. Zij organiseren het voor iedereen vanaf 18 jaar. Want samen plezier maken zorgt voor verbinding en geeft energie. De muziek zal af en toe uit gaan om makkelijker met elkaar te kunnen praten.

Aanmelden is fijn

Iedereen vanaf 18 jaar is welkom van 20.00 – 00.00 uur. Er is plek voor maximaal 50 personen. Er wordt gezorgd voor drankjes (alcoholvrij) en snacks. Zelf drank meenemen is niet toegestaan. Aanmelden is niet verplicht maar wel prettig voor de organisatie.

Mail je naam en eventuele verzoeknummers naar [email protected]

of loop binnen tijdens de inloopmomenten. Je vindt De Kazerne aan de Hertog Janstraat 5. De ingang is achterom.