Ingezonden lezerbrief Jannes en Sterre

28 nov , 15:15 Nieuws
foto Peter
© Jannes en Sterre

SPRANG-CAPELLE - We wilden eigenlijk nog niks zeggen, maar ja… Jannes houdt dat toch nooit vol. Dus dachten we: het gonst al genoeg in het dorp, laten we deze roddel maar meteen outen.

We hadden gehoord dat d’n Dulvert – ja, die van de dorpskwissen en de spektakelavonden waar je altijd met confetti in je navel van thuiskomt – weer iets groots aan het regelen is. Iets met modder, obstakels en heel veel spektakel. En dat blijkt helemaal te kloppen: er komt een RebelRun!

Na onze bruiloft in september kregen we al een datum door: 28 maart 2026. Toen wisten we nog niet wat er precies zou gaan gebeuren. Jannes zag pasgeleden een paar mensen van de organisatie door de wei achter De Eendragt lopen, samen met zijn oude klasgenoot Jan de Obstakelman. En als Jan erbij betrokken is, maak dan je borst maar nat, dit wordt chaos op z’n best! Verwacht geen simpel rondje rennen met af en toe een hobbeltje… We praten hier over uitgestrekte weilanden en stoere obstakels met een hoog HELP!-gehalte. Klimmen, springen, slingeren, kruipen, glijden, klauteren en hadden we de modder al genoemd?

Dus, als je slim bent, ga je net als Jannes vast trainen!

Als je hem voorbij hebt zien vliegen door het dorp – de trappen van de kerktoren op- en af rennend, in lantaarnpalen klimmend, ploeterend door slootjes en bosjes – nou ja… onze excuses.

Sterre heeft alvast een EHBO-doos klaargezet en zorgverlof aangevraagd…

Met Rebelse groet,

Jannes & Sterre