WAALWIJK – De Waalwijkse musicalgroep Djemm! speelt komend weekend drie keer de rockmusical Heathers in Theater De Leest. Het belooft een energieke voorstelling te worden waarin 30 regionale talenten schitteren met zang, dans en acteerwerk van hoog niveau.
Drie voorstellingen in De Leest
De musical is te zien op vrijdag 3, zaterdag 4 en zondag 5 oktober 2025. Alle voorstellingen staan onder leiding van muzikaal leider Ruud Verkoeijen en worden begeleid door een 9-koppig orkest. Het publiek kan rekenen op een meeslepende en energieke voorstelling met strak geregisseerde dansen en indrukwekkende solisten en ensembles.
Ervaren productie en jong talent
Djemm! werd in 2003 opgericht en brengt dit jaar haar 21e productie op de planken. De groep bestaat uit jongeren en jongvolwassenen van 15 tot en met 30 jaar uit de regio. Zij werken onder leiding van regisseuse en choreografe Aukje Nieuwenhuijze, assistente Reana Oppier en muzikaal leider Ruud Verkoeijen. Samen met een groot productieteam en vrijwilligers achter de schermen zetten zij een voorstelling neer die de kwaliteit van de groep opnieuw onderstreept.
Het verhaal van Heathers
Centraal staat Veronica Sawyer, een slimme maar onzekere tiener die haar plek probeert te vinden op Westerberg High. Wanneer zij in aanraking komt met de beruchte meidenclique the Heathers en de mysterieuze J.D., neemt haar schoolleven een onverwachte en donkere wending. Het verhaal combineert humor, spanning en maatschappelijk relevante thema’s.
Tickets reserveren
Heathers, the musical is geschikt voor bezoekers vanaf 12 jaar en biedt een avond of middag vol meeslepende muziek en een sterke verhaallijn. Kaarten zijn te reserveren via
www.deleest.nl.