
WAALWIJK - Na twee succesvolle edities, haalt Theater De Leest Gouden Dans terug naar Waalwijk. Gouden Dans maakt (danstheater)voorstellingen met ouderen, kwetsbaar en minder kwetsbaar. Dat doen we in samenwerking met schouwburgen en theaters door het hele land. Ook als je wat minder vast ter been bent, ben je van harte welkom. In een reeks dansrepetities maken een paar groepen dansers onder leiding van een choreograaf en een artistiek team een theatrale dansvoorstelling.
Voor iedereen die benieuwd is naar Gouden Dans wordt er op vrijdagochtend 23 februari om 9.45 uur een gratis openbare repetitie georganiseerd. Tijdens de openbare repetitie kan men kennismaken met het project, met de dansdocente Ireen en met andere geïnteresseerden. Meedoen is vrijblijvend, maar aanmelden is wel gewenst!
In 15 dansrepetities werken twee groepen dansers onder leiding van de enthousiaste choreograaf Ireen Kurvers en haar team aan de voorstelling Madison. De bedoeling is om vrijdag 1 maart 2024 te starten met de repetities op vrijdagochtend. De Gouden Dans voorstelling wordt gepresenteerd in Theater De Leest op zondagmiddag 16 juni 2024.
Gouden Dans is voor mensen uit Waalwijk of uit de buurt. Mensen die geleefd hebben, die weten hoe de hazen lopen en die het officieel wat rustiger aan mogen doen. Met andere woorden ouderen. Je hoeft niet te kunnen dansen, want dat leer je van Ireen.
Kosten voor deelname (15 dansrepetities incl. koffie en thee) is € 50,- p.p., ofwel slechts € 3,33 per repetitie.
Aanmelden voor zowel de gratis openbare repetitie als voor de Gouden Dans repetities kan via www.deleest.nl of telefonisch via 0416-331751