WAALWIJK – Op zondag 26 oktober verandert het Parkpaviljoen in Waalwijk even in een rock-’n-rolltempel. Zanger en gitarist Hijme Vervat kruipt die middag in de huid van Elvis Presley tijdens een speciaal optreden waarin alleen nummers van The King te horen zijn.
Hijme Vervat is geen onbekende in de muziekwereld. De Waalwijkse artiest trad eerder op in verschillende duo’s, maar besloot dit keer solo te gaan. “Ik ben zelf groot fan van Elvis en kreeg vaak te horen dat mijn stem goed bij zijn muziek past. Toen dacht ik: waarom niet een tribute aan mijn muzikale held?”, vertelt Hijme.
Hoewel hij geen imitator in de klassieke zin van het woord is, besteedt hij wel aandacht aan de sfeer van toen. “Ik draag kleding die een beetje past bij de jaren zestig en zeventig, maar ik ga niet met een vetkuif het podium op,” zegt hij lachend.
Waar Hijme bij eerdere optredens gebruikmaakte van geluidsbanden, kiest hij nu bewust voor live muziek. “Ik begeleid mezelf op gitaar. Dat geeft meer warmte en levendigheid dan een bandje op de achtergrond.” Tijdens het optreden brengt hij een brede selectie van Elvis-hits: van Devil in Disguise en Suspicious Minds tot Love me Tender, My Boy en Burning Love.
Het optreden van Hijme is bijzonder, want niet eerder stond er een tribute-artiest in het Parkpaviljoen. De toegang is gratis. De grote zaal gaat om 14.00 uur open, het optreden begint om 15.00 uur.
Let op: dit optreden vervangt het geplande programma At (St)age, dat vanwege ziekte is afgelast.