Oud-voorzitter ‘Stichting Waalwijk CO2 vrij’ Aad van Lopik overleden

Foto: Privécollectie

Prompt na Koningsdag bereikte ons het bericht dat onze oud voorzitter, Aad van Lopik, plotseling is overleden. Een grote klap. Voor ons als ‘maatjes’ uit het bestuur van onze Stichting Waalwijk CO2 vrij en voor de familie evenzo. Dit was geheel onverwacht.

Aad stond aan de wieg van de oprichting van onze Stichting. Met een enorme dosis aan ervaring als het gaat om verduurzamen, met een groot en relevant netwerk in deze en met veel bezieling en energie gaf hij richting aan de eerste stappen die moeten leiden tot een CO2 vrij Waalwijk in 2043. Met succes. Aad noemde zijn werkzaamheden voor de Stichting ‘mijn kindje…’, zo hebben wij hem er ook in zien acteren. Zijn grote verdienste voor de Stichting willen wij niet onbenoemd laten.

Wij wensen familie en naasten sterkte om dit verlies te dragen.

Namens het bestuur van de Stichting Waalwijk CO2 vrij,
Leo Mastenbroek, voorzitter

X

Meld je nu aan voor onze nieuwsbrief
Aanmelden