Twee auto’s beschadigd bij ongeval op kruising in Waalwijk

21 jan , 8:06 112
Foto 5
© FPMB Marvin Doreleijers

WAALWIJK – Twee automobilisten zijn woensdagochtend vroeg met elkaar in botsing gekomen op de kruising van de Biesbosweg en de Sluisweg in Waalwijk. Het ongeval vond plaats rond 06.15 uur en ontstond door een voorrangsfout.

De aanrijding gebeurde op het moment dat een van de bestuurders de kruising wilde oversteken. Daarbij werd een tegemoetkomende auto over het hoofd gezien. De voertuigen kwamen met flinke kracht met elkaar in botsing, wat resulteerde in aanzienlijke schade aan beide auto’s.

Hulpdiensten snel ter plaatse

De politie en een ambulance waren snel aanwezig op de locatie van het ongeval. Een van de betrokken bestuurders is ter plaatse onderzocht door ambulancepersoneel. Ondanks de hevige klap bleek het letsel beperkt en bleef het bij lichte verwondingen. Vervoer naar het ziekenhuis was niet nodig.

Schade en verkeershinder

Beide voertuigen liepen duidelijke schade op aan de carrosserie en waren tijdelijk niet rijdbaar. De politie heeft de betrokkenen geholpen bij het uitwisselen van gegevens en zorgde voor de verdere afhandeling van het incident.

Tijdens de ochtendspits ondervond het verkeer op de omliggende industrieterreinen enige hinder. De kruising was korte tijd deels geblokkeerd, waardoor automobilisten rekening moesten houden met vertraging. Na afronding van de afhandeling kon het verkeer weer normaal doorstromen.

Foto 1
© FPMB Marvin Doreleijers
Foto 4
© FPMB Marvin Doreleijers
Foto 6
© FPMB Marvin Doreleijers