KAATSHEUVEL / SPRANG-CAPELLE – Vrijdagmiddag 2 januari hebben zich kort na elkaar twee verkeersongevallen voorgedaan in de regio. Zowel op de Midden-Brabantweg bij Kaatsheuvel als op de Koesteeg in Sprang-Capelle ging het mis. In beide gevallen speelde gladheid mogelijk een rol.
Op de Midden-Brabantweg bij Kaatsheuvel botsten twee auto’s op elkaar. Hoe het ongeval precies kon gebeuren, is niet bekend. De weg was op dat moment glad door winterse omstandigheden, wat mogelijk heeft bijgedragen aan de aanrijding. Een ambulance kwam ter plaatse om de betrokken inzittenden te controleren. Voor zover bekend hoefde niemand voor verdere behandeling naar het ziekenhuis. De schade aan de voertuigen zorgde korte tijd voor hinder op de weg.
Enkele tijd later ging het ook mis op de Koesteeg in Sprang-Capelle. Daar raakte een auto door gladheid van de weg en belandde in een sloot langs de rijbaan. De bestuurder raakte hierbij gewond. Hulpdiensten kwamen ter plaatse om assistentie te verlenen. De bestuurder is nagekeken, over de ernst van de verwondingen is geen nadere informatie bekendgemaakt.
Een takelbedrijf is ingeschakeld om het voertuig uit de sloot te halen. Tijdens de bergingswerkzaamheden ondervond het verkeer enige hinder. De politie roept weggebruikers op extra alert te zijn bij gladheid en de snelheid aan te passen aan de omstandigheden.