KAATSHEUVEL – Aan de Moersedreef in Kaatsheuvel is zaterdagochtend 12 september een auto volledig uitgebrand. De brand ontstond rond 07.52 uur. De bestuurder wist het brandende voertuig nog net op tijd te verlaten, maar liep daarbij brandwonden op en is naar het ziekenhuis gebracht.
Hulpdiensten snel ter plaatse
Na de melding kwamen de hulpdiensten met spoed naar de Moersedreef. Een ambulance ving de gewonde bestuurder op. Ambulancepersoneel behandelde het slachtoffer ter plaatse, waarna hij voor verdere medische zorg naar het ziekenhuis is overgebracht.
Ook de brandweer rukte uit voor de voertuigbrand. Brandweerlieden uit Tilburg bestreden het vuur, maar de vlammen hadden de auto inmiddels volledig in hun greep. Het voertuig brandde geheel uit en raakte onherstelbaar beschadigd.
Moersedreef tijdelijk afgesloten
De politie sloot de Moersedreef tijdens de brand tijdelijk af voor het verkeer. Passeren was vanwege de brand en de hitte te gevaarlijk. De afsluiting gaf de brandweer bovendien voldoende ruimte om het vuur veilig te bestrijden.
Na het blussen bleef van de auto weinig meer over. Een bergingsbedrijf haalt het uitgebrande voertuig op.
De oorzaak van de autobrand is op dit moment niet bekend.