Waalwijk vraagt inwoners mee te denken over nieuwe wijk Landgoed Driessen Fase II

18 sep , 14:11Gemeente
Landgoed Driessen fase II
© Gemeente Waalwijk
WAALWIJK – De plannen voor Landgoed Driessen fase II krijgen verder vorm. AM, Casade, de gemeente Waalwijk, Heijmans en Whoon werken samen aan de realisatie van ten minste 1.000 woningen. Begin oktober gaan zij de straat op om inwoners te vragen hoe zij tegen de ontwikkeling van het nieuwe deel van Landgoed Driessen aankijken.
Bij de ontwikkeling bouwen de betrokken partijen voort op de ervaringen uit fase I en de inbreng tijdens de inloopbijeenkomst die de gemeente Waalwijk in 2024 organiseerde. Ook de wensen en ideeën van toekomstige bewoners moeten een plek krijgen in de plannen. Onderzoeks- en ontwerpbureau cocosmos begeleidt het participatietraject.

Straatgesprekken op vier locaties

Op vrijdag 2 en zaterdag 3 oktober vinden op vier locaties straatgesprekken plaats. Daarbij komen onderwerpen aan bod als wonen, groen, verkeer en voorzieningen. Ook de aansluiting van de nieuwe wijk op Landgoed Driessen fase I is onderwerp van gesprek.
Kijk hieronder voor de locaties en tijden:
  • Vrijdag 2 oktober van 12.30 - 15.00 uur: Openbare Basisschool Villa Vlinderhof, Waalwijk
  • Vrijdag 2 oktober van 15.30 - 18.00 uur: Winkelcentrum De Els, ingang De Els, Waalwijk
  • Zaterdag 3 oktober van 11.00 - 13.30 uur: Voetbalvereniging SSC’55, Sprang-Capelle
  • Zaterdag 3 oktober van 14.00 -16.30 uur: Winkelpassage Hoofdpoort, ingang Hoofdstraat, Kaatsheuvel
Het team is herkenbaar aan een geel Piaggio-busje.

Ook online meedenken

Wie niet bij een van de straatgesprekken aanwezig kan zijn, krijgt alsnog de gelegenheid om mee te denken. Van 2 tot en met 18 oktober staat hiervoor online een vragenlijst open.
Bij regen kan de planning van de straatgesprekken wijzigen. De organisatie adviseert belangstellenden daarom vooraf de website van het participatietraject te raadplegen voor de actuele informatie.
Met de straatgesprekken en online vragenlijst willen de initiatiefnemers zoveel mogelijk verschillende inwoners bereiken. Hun ervaringen, ideeën en aandachtspunten worden meegenomen bij de verdere uitwerking van Landgoed Driessen fase II.
loading

Loading articles...

Loading