Tijdelijke wegafsluitingen Bachlaan en Professor Asserweg in Waalwijk

23 feb , 10:48 Gemeente
bachlaan
© Google Streetview

WAALWIJK - In Waalwijk vinden begin maart werkzaamheden plaats aan kabels en leidingen. Hierdoor zijn delen van de Bachlaan en de Professor Asserweg tijdelijk afgesloten voor verkeer. De werkzaamheden veroorzaken omleidingen via omliggende wegen.

De afsluitingen gelden op twee verschillende locaties en momenten. Weggebruikers krijgen het advies rekening te houden met extra reistijd.

Afsluiting Bachlaan

De Bachlaan is ter hoogte van het kruispunt met de Mozartlaan afgesloten van maandag 2 maart tot en met vrijdag 6 maart 2026. 

De werkzaamheden richten zich op kabels en leidingen in de ondergrond. Om de werkzaamheden veilig uit te voeren, sluit men het kruispunt volledig af voor doorgaand verkeer.

Verkeer volgt een omleiding via de Professor Asserweg en de Floris V-laan. De omleidingsroute staat ter plaatse aangegeven.

Naamloos
© Google Streetview

Afsluiting Sprangseweg / Professor Asserweg

Een week later volgt een afsluiting op de Sprangseweg / Professor Asserweg. Het gaat om het kruispunt met de Professor Kamerlingh Onnesweg. Deze locatie is afgesloten van maandag 9 maart tot en met vrijdag 13 maart 2026. 

Ook hier vinden werkzaamheden plaats aan kabels en leidingen. De aannemer voert deze werkzaamheden uit in opdracht van de netbeheerder.

Verkeer rijdt via de Bachlaan en de Floris V-laan. De gemeente plaatst borden om de omleiding duidelijk aan te geven.