Burgemeester Ausems overhandigt opbrengst carnavalsshirt aan Speelgoedbank Waalwijk

12 mei , 18:34Gemeente
WhatsApp Image 2026-05-12 at 18.26.08
© Jan Stads - Pix4Profs
WAALWIJK – De opbrengst van het geveilde carnavalsshirt van RKC Waalwijk gaat dit jaar naar Speelgoedbank Waalwijk. Het door de spelers gesigneerde shirt bracht een bedrag van €1.111 op en werd gekocht door TheLocalGym uit Waalwijk. Burgemeester Sacha Ausems overhandigde dinsdagmiddag 12 mei om 12.30 uur officieel de cheque aan de sportschool aan de Elzenweg in Waalwijk.
Bij de overhandiging was ook RKC-directeur Willem van der Linden aanwezig. Met de opbrengst krijgt Speelgoedbank Waalwijk extra mogelijkheden om oudere kinderen en jongeren uit gezinnen met financiële problemen te ondersteunen.

Vierde editie van de veiling

De veiling van het carnavalsshirt is inmiddels uitgegroeid tot een vaste traditie in Waalwijk. Voor burgemeester Sacha Ausems was het de vierde keer dat haar carnavalsshirt werd geveild voor een goed doel.
Het shirt werd voorafgaand aan de carnavalswedstrijd tussen RKC Waalwijk en Roda JC aangeboden door RKC-directeur Willem van der Linden. Tijdens carnaval konden geïnteresseerden vervolgens bieden op het unieke shirt. TheLocalGym bracht uiteindelijk het hoogste bod uit.

Extra aandacht voor jongeren

Speelgoedbank Waalwijk zet zich in voor gezinnen en kinderen die opgroeien in armoede. Met deze actie vraagt de organisatie specifiek aandacht voor oudere kinderen en jongeren in de gemeente Waalwijk. Volgens de speelgoedbank krijgen zij niet altijd dezelfde kansen als leeftijdsgenoten en is extra ondersteuning daarom belangrijk.
Dankzij de opbrengst van de actie krijgt de speelgoedbank meer mogelijkheden om juist deze doelgroep te helpen en activiteiten of voorzieningen mogelijk te maken.
Meer informatie over Speelgoedbank Waalwijk staat op Speelgoedbank Waalwijk
loading

Loading articles...

Loading